Здорові тварини
Здорова нація
Ветеринарні аптеки
(вул. Васильківська, 16)
(вул. Вишгородська, 20/1)
(вул. Градинська, 7)
ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН
(вул. Васильківська, 16)

Безкоштовно з усіх телефонів в Україні

Як захистити худобу від комах-шкідників?

Які існують засоби захисту тварин та птиці від мух, кліщів, бліх, вошей, гедзів та інших ектопаразитів?
Some alt for this image

Боротьба з ектопаразитами, що завдають шкоди худобі, може бути однією з найдорожчих і трудомістких частин тваринництва. Важливо розуміти, що ектопаразити не тільки дратують; вони також можуть передавати хвороби і знижувати продуктивність.

Засоби захисту корів від оводів, кліщів, мух та інших комах

Найбільш небезпечною комахою-шкідником для м'ясної худоби в Україні є муха. Дослідження показують, що теля, заражене більш ніж 200 укусами рогових мух, буде важити на 6-20 кг менше при відлученні. Укуси молочних корів роговою мухою також можуть знизити надої молока до 20%. Мухи споживають до 500 мл крові щодня. Мух можна контролювати або обмежувати за допомогою розпилювачів, використовуючи інсектоакарицидний препарат для ветеринарії Флайстоп. Норми витрат на 1 корову - приблизно 15 мл.

Популяції вошей і бліх можуть викликати проблеми в стаді, але зазвичай контролюються за допомогою профілактичних заходів та інсекто-акарицидів. Воші можуть поширюватися швидко, тому всю нещодавно придбану худобу слід перевіряти і обприскувати, перш ніж вводити в стадо. У зимові місяці більше заражень вошами, ніж в літні. Обробити приміщення і ВРХ можна, використовуючи ветеринарний препарат Дельтокс, купити в Києві який можна в інтернет-магазині Укрзооветпромпостач.

Гедзі, а також їх личинки, завдають шкоди великій рогатій худобі. Вони турбують корів, прикріплюючи яйця до їх шерсті. Потім личинки проникають крізь шкіру в підшкірну клітковину, завдаючи значної шкоди шкурам. Для захисту корів від оводів можна купити ветеринарний препарат українського виробництва ФлайСтоп, аналог Байофлай.

Кращий спосіб контролювати популяції мух при тваринництві - це правильне поводження з навозом. Збереження навозу сухим або розподіл його по полю тонким шаром - успішні способи запобігання розмноження мух.

Воші та блохи у курей

Для захисту курей від ектопаразитів застосовують засіб від бліх, кліщів, пухоїдів, вошей - інсекто-акарицидна пудра, наступними способами:

- обробка курників за відсутності птиці - 50-100 г / м2;

- обробка птиці розпилювачем - на одну голову 10-15 г;

- профілактичні ванни - змішати 2 кг піску або крейди, або 0,5 кг золи з 100 г інсектоакарицидної пудри.

Шкода від кровосисних комах

Блохи і кліщі можуть дуже швидко досягати великих кількостей в теплі місяці протягом року. І блохи, і кліщі харчуються кров'ю, які можуть викликати анемію, параліч і навіть передачу хвороб.

Комарі є переносниками серцевого черва у собак, який передається через укус комара в тіло собаки. Дорослий черв'як зростає всередині серця і, якщо його не лікувати, призведе до смерті тварини.

Останні публікації
Заспокійливі таблетки ІЗІХЕЛС - це ефективний та безпечний засіб для контролю тривожності та стресу у котів і собак, який допоможе забезпечити спокій та комфорт вашим улюбленцям. Цей антистрес для котів...
Коли проблема зі здоров'ям стосується серця собаки, ви можете уповільнити розвиток хвороби, перш ніж вона переросте в серцеву недостатність. Поінформованість про можливі проблеми дасть вашому собаці кращу якість життя, збільшує...
4 основні причини, чому падають каченята на ноги.
Це кліщове захворювання викликається кількома мікроорганізмами Babesia, які проникають в еритроцити собак, ссавців та людей і атакують їх.