Здорові тварини
Здорова нація
Ветеринарні аптеки
(вул. Васильківська, 16)
(вул. Вишгородська, 20/1)
(вул. Градинська, 7)
ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН
(вул. Васильківська, 16)

Безкоштовно з усіх телефонів в Україні

Як поїти курей

Вода є життєво важливою, але що саме вона робить? Перше, це допомагає курчатам регулювати температуру. Це особливо важливо для курчат, оскільки вони можуть втрачати тепло тільки за рахунок ніг, гребеня, сережок, дихання та розправлення крил.
Some alt for this image

Важливість води для курей

• Випиваючи багато прохолодної води, курчата регулюють температуру і це допомагає уникнути зневоднення.

• Також коли курям не вистачає води, вони перестають нести яйця. Їхній організм не може нормально функціонувати, якщо він зневоднений.

• Вода також допомагає курчатам у травленні. Вода використовується для розщеплення їжі в форму, що легко засвоюється. Поживні речовини з їжі, електроліти та вітаміни транспортуються організмом кров'ю (в якій є велика кількість води) і доставляються на клітинному рівні.

Скільки води п'є доросла курка на день?

Кожна курка має випивати в середньому близько 0,5 л води щодня. Наприклад:

- Поголів'ю з 6 курей потрібно близько 3 л води на день.

- Поголів'ю з 12 курей необхідно близько 6 л води на день.

- Поголів'ю з 18 курей необхідно близько 9 л води на день.

Але точне число залежатиме від кількох ключових факторів. Ваші кури будуть пити більше, коли спекотно. Іншими факторами, які можуть вплинути на кількість води, що випивається, є розмір птиці, її вільний вигул і несучість. Просто слідкуйте за тим, щоб поїлка була наповнена свіжою та чистою водою.

Скільки поїлок потрібно для курей?

У середньому ви повинні прагнути давати одну напувалку на кожні 6-8 курчат. Наприклад:

- 6 курей знадобиться одна поїлка.

- 12 курей необхідно мати дві поїлки.

У поголів'ї з більш ніж 12 курей має бути не менше трьох поїлок.

Де розмістити поїлки для птиці?

Завжди корисно розміщувати поїлки на достатній відстані один від одного на той випадок, якщо у вас є курка, яка думає, що вони є її особистою власністю, і відмовляється ділитися.

Завжди намагайтеся розміщувати поїлки в затінених місцях, щоб вода не стала занадто гарячою для пиття.

Як змусити курчат пити?

Курчат зазвичай легко напувати. Вам потрібно буде занурити їх дзьоби у воду і вони запам'ятають місцезнаходження джерела води. Відтепер вони справлятимуться із цим самостійно. Що стосується дорослих курчат, вам потрібно буде показати їм поїлку тільки в тому випадку, якщо вони нещодавно додані у ваше поголів'я. Навіть у цьому випадку вони зазвичай досить кмітливі, щоб самостійно занурити дзьоб і підкріплюватимуться, коли їм це знадобиться.

Схема випоювання курей для профілактики захворювань представлена тут.

Як часто потрібно чистити поїлку у курей?

В ідеальному світі ваші поїлки слід промивати щодня. Однак у більшості з нас зайняте життя, тому це не завжди можливо. Просто переконайтеся, що це відбувається частіше, ніж ні. Потім кожен місяць ви можете проводити серйозне чищення своїх поїлок. Ви можете почистити та прополоскати їх простою водою з оцтом. Якщо ви не чистите напувалку досить часто, на ній утворюється так звана біоплівка (слиз). Купити поїлку для курей можна тут.

Останні публікації
Заспокійливі таблетки ІЗІХЕЛС - це ефективний та безпечний засіб для контролю тривожності та стресу у котів і собак, який допоможе забезпечити спокій та комфорт вашим улюбленцям. Цей антистрес для котів...
Коли проблема зі здоров'ям стосується серця собаки, ви можете уповільнити розвиток хвороби, перш ніж вона переросте в серцеву недостатність. Поінформованість про можливі проблеми дасть вашому собаці кращу якість життя, збільшує...
4 основні причини, чому падають каченята на ноги.
Це кліщове захворювання викликається кількома мікроорганізмами Babesia, які проникають в еритроцити собак, ссавців та людей і атакують їх.