Здорові тварини
Здорова нація
Ветеринарні аптеки
(вул. Васильківська, 16)
(вул. Вишгородська, 20/1)
(вул. Градинська, 7)
ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН
(вул. Васильківська, 16)

Безкоштовно з усіх телефонів в Україні

Шкідники троянд та їх знищення за допомогою Актофіту

Як розпізнати шкідників троянд? Як захистити рослини?
Some alt for this image

Багато людей в усьому світі називають троянди «королевою квітів», тому що їх непідвладна часу краса та елегантність виділяють їх серед решти флори світу. В основному вертикальне, царствене зростання і приголомшливі ароматні квіти — це визначальні характеристики троянд, які змушують нас бажати, щоб вони були в наших садах, патіо, букетах і вазах. Але, як і будь-які інші рослини, троянди не застраховані від атак шкідників і хвороб. Ось кілька найпоширеніших комах, про які потрібно знати, коли справа стосується догляду за трояндами.

Чим обробити троянди від попелиці?

Попелиця (тля) - це крихітні комахи, які смокчуть сік рослин. Зазвичай вони знаходяться в скупченнях на нових листочках, бутонах і стеблах троянди. Деяке заражене листя має чорний колір, тому що тля виділяє липку речовину, на якій утворюється сажиста цвіль. Попелиця викликає деформацію листя і опадання квіткових бутонів.

Обприскувати троянди від попелиці можна інсектицидним розчином Актофіту (8 мл препарату на 1 л води). Норма витрати робочого розчину - 10л на 1 сотку. Обприскати троянди при появі попелиці з інтервалом 7-10 днів.

Рожеві мошки - це маленькі личинки білої мухи, які часто зустрічаються групами біля основи бутона троянди. Вони викликають в'янення і відмирання бутонів, в результаті чого рослина втрачає квітку. Всі заражені частини необхідно видалити.

Щоб запобігти подальшому зараженню, грунт навколо рослини необхідно культивувати, оскільки мошки живуть похованими в грунті, коли не харчуються бутонами троянд. Інсектициди, такі як Актофіт, також можна наносити безпосередньо на грунт для їх знищення.

Пильщики — слимаки крихітні, світло-зелені, з коричневою головою, у деяких тіло вкрите волоссям, у інших - блискуче. Обидві істоти живляться нижньою стороною листя, залишаючи маленькі круглі отвори. У важких випадках з'їдається весь лист, залишаючи тільки тверді жилки.

Троянди можна вилікувати, видаливши вручну комах разом із зараженим листям. Інсектицид також можна розпорошити, заливаючи інфіковані листя і стебла.

Трипси на трояндах

Трипси. Ці крихітні оранжеві комахи з подовженим тілом нападають на основу бутонів троянд, часто проникаючи в закриті пелюстки. Бутони або зовсім не розкриваються, або при розпусканні пелюстки забарвлюються і деформуються.

Коли трипси закопуються в бутони троянд, може бути важко запобігти зараженню, тому ці бутони слід вилучити та знищити. Чутливі рослини слід обробляти Актофітом навесні, коли бруньки ще не сформувалися. Для приготування робочого розчину слід 10 мл Актофіту змішати з 1 л води. На 1 сотку необхідно приготувати 10 л розчину.

Гусениці - це личинки молі та метеликів, які гризуть листя і м'які бутони троянди. Деякі ознаки зараження включають з'їдене листя, пошкоджені бутони або квіти троянд.

Ці шкідники можуть бути вилучені шляхом розпилення з потужним потоком води і застосуванням звичайних інсектицидів.

Павутина на трояндах - що робити?

Павутинний кліщ. Ці мікроскопічні павукоподібні заражають листя троянд і багатьох інших рослин влітку, а також в місцях зі спекотною й сухою погодою. Масове зараження можна спостерігати по бронзовому блиску на сухому листі, тонкої перетинки на нижньому боці листків, яка може привести до передчасного обпадання листя.

Для обробки троянд від павутинного кліща використовують Актофіт, інструкція - розчин 2 мл / 1 л води. Їх також можна видалити, завдавши сильний струмінь води на заражені листя. Деякі корисні комахи, такі як сонечка, також харчуються цим крихітним шкідником.

Довгоносики - це темно-червоні жучки, які також гризуть бутони троянд. Коли бутони розпускаються, в них просверлюються маленькі отвори загостреними мордами довгоносиків. Зазвичай їх збирають і знищують вручну або на заражені бутони наносять інсектицид Актофіт, купити в Києві який ви можете в інтернет-магазині Укрзооветпромпостач. Розчин готують з витратою 4 мл на 1 л води.

Останні публікації
Заспокійливі таблетки ІЗІХЕЛС - це ефективний та безпечний засіб для контролю тривожності та стресу у котів і собак, який допоможе забезпечити спокій та комфорт вашим улюбленцям. Цей антистрес для котів...
Коли проблема зі здоров'ям стосується серця собаки, ви можете уповільнити розвиток хвороби, перш ніж вона переросте в серцеву недостатність. Поінформованість про можливі проблеми дасть вашому собаці кращу якість життя, збільшує...
4 основні причини, чому падають каченята на ноги.
Це кліщове захворювання викликається кількома мікроорганізмами Babesia, які проникають в еритроцити собак, ссавців та людей і атакують їх.