Здорові тварини
Здорова нація
Ветеринарні аптеки
(вул. Васильківська, 16)
(вул. Вишгородська, 20/1)
(вул. Градинська, 7)
ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН
(вул. Васильківська, 16)

Безкоштовно з усіх телефонів в Україні

Шкідники троянд та їх знищення за допомогою Актофіту

Як розпізнати шкідників троянд? Як захистити рослини?
Some alt for this image

Багато людей в усьому світі називають троянди «королевою квітів», тому що їх непідвладна часу краса та елегантність виділяють їх серед решти флори світу. В основному вертикальне, царствене зростання і приголомшливі ароматні квіти — це визначальні характеристики троянд, які змушують нас бажати, щоб вони були в наших садах, патіо, букетах і вазах. Але, як і будь-які інші рослини, троянди не застраховані від атак шкідників і хвороб. Ось кілька найпоширеніших комах, про які потрібно знати, коли справа стосується догляду за трояндами.

Чим обробити троянди від попелиці?

Попелиця (тля) - це крихітні комахи, які смокчуть сік рослин. Зазвичай вони знаходяться в скупченнях на нових листочках, бутонах і стеблах троянди. Деяке заражене листя має чорний колір, тому що тля виділяє липку речовину, на якій утворюється сажиста цвіль. Попелиця викликає деформацію листя і опадання квіткових бутонів.

Обприскувати троянди від попелиці можна інсектицидним розчином Актофіту (8 мл препарату на 1 л води). Норма витрати робочого розчину - 10л на 1 сотку. Обприскати троянди при появі попелиці з інтервалом 7-10 днів.

Рожеві мошки - це маленькі личинки білої мухи, які часто зустрічаються групами біля основи бутона троянди. Вони викликають в'янення і відмирання бутонів, в результаті чого рослина втрачає квітку. Всі заражені частини необхідно видалити.

Щоб запобігти подальшому зараженню, грунт навколо рослини необхідно культивувати, оскільки мошки живуть похованими в грунті, коли не харчуються бутонами троянд. Інсектициди, такі як Актофіт, також можна наносити безпосередньо на грунт для їх знищення.

Пильщики — слимаки крихітні, світло-зелені, з коричневою головою, у деяких тіло вкрите волоссям, у інших - блискуче. Обидві істоти живляться нижньою стороною листя, залишаючи маленькі круглі отвори. У важких випадках з'їдається весь лист, залишаючи тільки тверді жилки.

Троянди можна вилікувати, видаливши вручну комах разом із зараженим листям. Інсектицид також можна розпорошити, заливаючи інфіковані листя і стебла.

Трипси на трояндах

Трипси. Ці крихітні оранжеві комахи з подовженим тілом нападають на основу бутонів троянд, часто проникаючи в закриті пелюстки. Бутони або зовсім не розкриваються, або при розпусканні пелюстки забарвлюються і деформуються.

Коли трипси закопуються в бутони троянд, може бути важко запобігти зараженню, тому ці бутони слід вилучити та знищити. Чутливі рослини слід обробляти Актофітом навесні, коли бруньки ще не сформувалися. Для приготування робочого розчину слід 10 мл Актофіту змішати з 1 л води. На 1 сотку необхідно приготувати 10 л розчину.

Гусениці - це личинки молі та метеликів, які гризуть листя і м'які бутони троянди. Деякі ознаки зараження включають з'їдене листя, пошкоджені бутони або квіти троянд.

Ці шкідники можуть бути вилучені шляхом розпилення з потужним потоком води і застосуванням звичайних інсектицидів.

Павутина на трояндах - що робити?

Павутинний кліщ. Ці мікроскопічні павукоподібні заражають листя троянд і багатьох інших рослин влітку, а також в місцях зі спекотною й сухою погодою. Масове зараження можна спостерігати по бронзовому блиску на сухому листі, тонкої перетинки на нижньому боці листків, яка може привести до передчасного обпадання листя.

Для обробки троянд від павутинного кліща використовують Актофіт, інструкція - розчин 2 мл / 1 л води. Їх також можна видалити, завдавши сильний струмінь води на заражені листя. Деякі корисні комахи, такі як сонечка, також харчуються цим крихітним шкідником.

Довгоносики - це темно-червоні жучки, які також гризуть бутони троянд. Коли бутони розпускаються, в них просверлюються маленькі отвори загостреними мордами довгоносиків. Зазвичай їх збирають і знищують вручну або на заражені бутони наносять інсектицид Актофіт, купити в Києві який ви можете в інтернет-магазині Укрзооветпромпостач. Розчин готують з витратою 4 мл на 1 л води.

Останні публікації
Епілепсія у собак: розуміння проблеми та сучасні підходи до лікування
Епілепсія — це серйозне неврологічне захворювання, від якого страждають не лише люди, але й наші улюбленці (собаки). За статистикою, близько 5% усіх собак страждають від різних форм епілепсії, що робить...
Акція Премікси серії «Золоте яйце»: Подвійна вигода для вашої птиці.
Подвійна вигода для вашої птиці: Спеціальні жовтневі пропозиції від УКРЗООВЕТпромпостач Унікальна можливість для птахівників! У жовтні компанія УКРЗООВЕТпромпостач представляє виняткові акційні пропозиції, спрямовані на підвищення ефективності вашого птахівництва та оптимізацію...
Осінні загрози для жуйних: Як запобігти фасціольозу та ураженню підшкірним оводом
Ваше стадо під загрозою! Невидимі вороги - фасціольоз і підшкірний овод - можуть завдати серйозної шкоди здоров'ю та продуктивності ваших тварин. Дізнайтеся, як розпізнати перші ознаки небезпеки та захистити ваших...
Подбайте про здоров’я суглобів: акція на Еквідол!
Багато людей та тварин стикаються з проблемами суглобів, і ми готові допомогти вам полегшити ці неприємності. Наша компанія представляє два унікальних продукти, які в комплексі забезпечують надзвичайний ефект для покращення...