10. Порок клапанів серця
Симптоми, пов'язані з шумом, залежать від безлічі характеристик, включаючи їх ступінь, конфігурацію і розташування. Однак, якщо шум пов'язаний зі структурним захворюванням серця, у вашої кішки можуть бути ознаки серцевої недостатності, такі як кашель, слабкість або непереносимість фізичних вправ. Шуми викликані порушенням кровотоку через нормальні або аномальні клапани.
9. Шкірна алергія
Алергія впливає на кішок, як і ми, дуже схожим чином. Вони часто відчувають чхання, ненаситний свербіж в області спини або підстави хвоста, очей і вух, блювоту і опухлі лапи. При шкірних алергічних реакціях допоможе Крем Тріосан ЗооХелс.
8. Запальне захворювання кишечника.
Симптоми запального захворювання кишечника (ЗЗК) можуть відрізнятися в залежності від ураженої області травного тракту. Вони можуть включати блювоту, втрату ваги, діарею і змінний апетит. Остаточний діагноз у котів може бути поставлений тільки на мікроскопічній оцінці тканини, взятої при біопсії кишечника або шлунка.
7. Діабет
Якщо у вашої кішки діабет, інсулінотерапія матиме велике значення. Однак, якщо його не лікувати, це може привести до втрати ваги, втрати апетиту, блювоти, проблем з руховою функцією, коми і навіть смерті. Хоча він може вражати кішок з відповідною масою тіла, він частіше зустрічається у кішок з ожирінням.
6. Діарея.
Діарея може бути раптовою і нетривалою. Це також може тривати від кількох тижнів до місяців або відбуватися періодично. Одиничний випадок не є приводом для занепокоєння у кішок, але слід уважно стежити за стійкою діареєю, оскільки вона може призвести до зневоднення. Причини можуть бути різними: від зміни дієти і алергічних реакцій до коліту і раку травного тракту, серед інших причин.
5. Надлишок гормонів щитовидної залози.
Хоча немає відомої генетичної схильності до гіпертиреозу, він досить часто зустрічається у кішок середнього та похилого віку. Оскільки гіпертиреоз вражає багато систем органів, симптоми великі й досить різноманітні. Деякі повідомлення пов'язують гіпертиреоз у кішок з деякими консервованими дієтами.
4. Блювота.
Як і у собак, блювота у кішок вимагає пильної уваги. Це може бути результатом занадто швидкого прийому їжі кішкою або більш серйозних захворювань, пов'язаних з шлунково-кишковими або системними розладами. Випадкові напади блювоти це нормально, але часта блювота може бути ознакою більш серйозного захворювання.
3. Хронічна хвороба нирок.
Нирки кішок регулюють кров'яний тиск, виробляють гормони, стимулюють кістковий мозок, щоб виробляти більше червоних кров'яних тілець і видаляти відходи з крові. Нирки починають відмовляти з віком, але також можуть вражати кошенята, народжені із захворюваннями нирок. Без лікування захворювання нирок може призвести до ряду проблем зі здоров'ям. Коли це хронічне захворювання, від нього немає ліків. При ранній діагностиці і хорошому догляді якість і тривалість життя кішки збільшуються.
2. Захворювання сечовивідних шляхів.
Захворювання сечовивідних шляхів зазвичай діагностуються у кішок і можуть мати ряд різних причин. Однак будьте готові до того, що ваша кішка буде мочитися поза туалетом. Можливі причини захворювань сечовивідних шляхів у кішок варіюються від каменів в сечовому міхурі до запалення сечового міхура. Вода ЗооХелс необходима для профилактики мочекаменной болезни у кошек.
1. Захворювання зубів.
Частинки їжі і бактерії утворюються уздовж лінії ясен кішки, утворюючи зубний наліт, який може викликати роздратування ясен. Запалення деяких або всіх глибоких опорних структур зуба — одне з найпоширеніших захворювань у кішок сьогодні. Якщо його не лікувати, це може привести до втрати кісткової маси, руйнування тканин і утворенню гною в порожнинах між яснами і зубами.