Здорові тварини
Здорова нація
Ветеринарні аптеки
(вул. Васильківська, 16)
(вул. Вишгородська, 20/1)
(вул. Градинська, 7)
ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН
(вул. Васильківська, 16)

Безкоштовно з усіх телефонів в Україні

Актофіт - термін придатності 4 роки!

Компанія Укрзооветпромпостач з радістю оголошує, що біопрепарат Актофіт тепер має термін придатності 4 роки!
Some alt for this image

Це було досягнуто завдяки використанню новітніх технологій та матеріалів, що забезпечують кращу стабільність та захист препарату від деградації. Цю інформацію підтверджено на останніх дослідженнях препарату, які проводилися відповідно до вимог міжнародних стандартів якості.

Наші спеціалісти постійно шукають способи вдосконалення препаратів власного виробництва, щоб забезпечити максимальну безпечність та ефективність їх дії.

Збільшення терміну придатності Актофіту - це важлива новина для всіх, хто зацікавлений у використанні ефективних та безпечних засобів для захисту рослин від шкідників. Це дозволить зберігати препарат протягом тривалого періоду часу без втрати якості та ефективності. Завдяки цьому, фермери та садівники зможуть скористатися Актофітом у потрібний момент, не хвилюючись про те, що препарат втратив свої властивості.

Ми впевнені, що збільшення терміну придатності Актофіту від Укрзооветпромпостач стане вагомою перевагою нашого препарату на ринку захисту рослин. Ми продовжуємо працювати над вдосконаленням нашого продукту та розробляти нові рішення, щоб забезпечити нашим клієнтам найкращі засоби для захисту рослин та ветеринарні препарати!

Основні переваги Актофіту:

• Ефективність - Актофіт створений з натуральних компонентів, що забезпечує його високу ефективність проти широкого спектру шкідників

• Безпека - біопрепарат не має негативного впливу на навколишнє середовище, тварин та людей, тому його можна використовувати майже без обмежень

• Економія - Актофіт є більш економічним засобом порівняно з традиційними хімічними препаратами

Компанія Укрзооветпромпостач має досвід у виробництві препарату для захисту рослин, тому наші клієнти можуть бути впевнені в якості та ефективності оригінального Актофіту!

Останні публікації
Заспокійливі таблетки ІЗІХЕЛС - це ефективний та безпечний засіб для контролю тривожності та стресу у котів і собак, який допоможе забезпечити спокій та комфорт вашим улюбленцям. Цей антистрес для котів...
Коли проблема зі здоров'ям стосується серця собаки, ви можете уповільнити розвиток хвороби, перш ніж вона переросте в серцеву недостатність. Поінформованість про можливі проблеми дасть вашому собаці кращу якість життя, збільшує...
4 основні причини, чому падають каченята на ноги.
Це кліщове захворювання викликається кількома мікроорганізмами Babesia, які проникають в еритроцити собак, ссавців та людей і атакують їх.